تبلیغات
اذیت و آزار با اجنه (داستان واقعی زندگی من) - ارتباط با اجنه
اذیت و آزار با اجنه (داستان واقعی زندگی من)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


وقایع عجیبی در زندگی من روی داده است در زمینه اذیت و آزار توسط اجنه. ابتدا فکر می کردم تله پاتی است. خلاصه ای از آن را برای ثبت در تاریخ در این وبلاگ گذاشته ام. مجید نواندیش هستم. ایمیل: nzibayi@gmail.com تلگرام: vesta_ri@

مدیر وبلاگ :مجید نواندیش
نویسندگان
مجید نواندیش : الان آرامش زیادی پیدا کرده ام. اذیت ها برایم بی معنی شده است. به همین دلیل هم بسیار کم شده است. دیگر جن مرتکب آن نمی شود. کم کم به آخر خط بنظرم نزدیک می شویم. من دوای دردم را در دواهای اسکیزوفرنی، شوک درمانی، بیمارستان بستری شدن نیافتم. اما اکنون دارم درمانم را پیدا می کنم.  بعد از اینکه استاد گفت شما قدرت برقراری ارتباط دارید چندین اتفاق افتاد که می گویم:

1- یک صبح دو سه روز پیش سعی کردم احضار کنم، البته نه با تشریفات کلا بدون تشریفات. فقط با فکر کردن بهشون تقریبا خیلی ساده و ابتدایی.
یک راهی بود اینکه قلم دستمان بگیریم و اجازه بدهیم با قلم بنویسند. بعد از مدتی هم تزریق فکر می کنند و .... اینکه 7 بار سوره جن را بخوانیم من بجای 7 بار خواندن سوره جن، تعداد زیادی کلمه جن و ... را گفتم
در نتیجه آن صداهای زیاد و مرتبط از کولر می آمد. چندین بار هم صدای مثل دویدن از مهمانخانه آمد. ولی احضار بصورت دیدن یا شنیدن کلام نیامد. نوشتن بصورت قلم هم بنظرم ممکن نیست. مگر اینکه قلم را شل بگیریم. هر چند بصورت تزریق فکر زیاد حرف زد.بعدش هم دو سه بار وقتی می خواستم بخوابم و در تختخواب بودم دستم را تکان داد و گفت این هم از تکان دادن دست.

2- دو جلسه پرسخ و پاسخ با جن داشتم. درباره عالم اجنه و اینها سوال کردم و ... جواب می دهد. اینکه زن و مرد دارند؟ چطوری زن و مرد دارند تفاوت فیزیکی که نباید داشته باشند؟ تولید مثل دارند یا نه؟ چرا سراغ من آمده اند؟ غذا می خورند یا نه؟ ملائک را می بینند یا نه؟ ولی حرف راست ازشون خیلی کم در می آید. مدام حرف ها را عوض می کنند. یک کلام قابل اعتماد نیستند. مصرف کننده انرژی انسان هستند. صبح ها قوی است الان، صحبت می کند بعد دچار ضعف انرژی می شوم. شما فرض کنید به من می گویند غذا نمی خوریم اما بعضی چیزها روی ما تاثیر می گذارد. آیا می توانم این را مطمئن باشم؟ اصلا راهی برای مطمئن شدن در این باره دارم؟

اما یک چیز که گفتند جدی راست می گوییم. گفتند بخاطر استخاره هاست که سراغ تو آمده ایم. استخاره یک امری است که به ما مربوط است.

توضیحاتی درباره اجنه


بنظرم اجنه دو قطبی هستند، یا عصبانی هستند و کرم می ریزند و اذیت می کنند، دستور می دهند، یا اینکه دلخوش هستند، از گمراه کردن لذت می برند، در حال سرکار گذاشتن هستند. مادرم می گفت اجنه نمک دوست دارند، نمک هم که می دانید دوای دوقطبی ها است. البته من در سوال وجواب پرسیدم نمک دوست دارد یا نه؟ گفت نه خرافات است.
اما درباره دیدن جن، با اطمینان به شما بگویم جن فرامادی هستند، شکل و قیافه ندارند. اما اینطور که می گویند به هر شکلی بخواهند می توانند در بیایند. بواقع اگر هم شما اینها را ببینید، مطابق با قوه تخیل خود می بینید. به شکلی که در قوه تخیل شما وجود دارد در می آیند و می بینید.

جن دارای امکان تصرفات در عالم مادی است، قدرت های مختلفی دارند بطور مثال:
1- برای من تولید صداهای مختلف، عجیب است برای خودم و شما که بدانید یکبار به مدت 4-5 دقیقه در گوش من صدای موسیقی گذاشتند. قادرند صداهای انسانی درست کنند.
2- ایجاد وسوسه در فکر و اندیشه و دانستن فکر آدم ها
3- توانایی کنترل سیستم عصبی انسان، کنترل اعمال و افکار ناخودآگاه انسان ها با استفاده از سیستم عصبی
4- کنترل احساسات و رفتار حیوانات : اینکه مثلا می گویند گربه ها جنی می شوند و اینها راست است. اما فقط گربه ها نیستند. تمامی حیوانات را می توانند حلول کنند مثلا و رفتار و احساساتشان را کنترل کنند، این را بر حسب تجربه می گویم و مطمئن هستم.
و ...

من تا آنجا که تحقیق کردم اجنه از آینده مطلع نیستند، اطلاعات بسیاری دارند، به افکار ادم های مختلف دسترسی دارند اما از آینده مطلع نیستند. بر اساس فکر آدم ها می توانند از آینده پیش بینی کنند. عموما می تواند دقیق باشد. اما اطلاع کامل ندارند. اما خودشان به خوبی انسان را در جهتی که بخواهند هدایت می کنند. البته پیش بینی آینده امکانپذیر است این را هم قبول دارم. ولی نمی دانم چطور انجام می شود. ولی می گویم یکبار که سایت ها را می خواندم سایت های مطمئن، به این نتیجه رسیدم که اجنه هم مثل انسان ها از آینده مطلع نیستند.


ارتباط و تسخیر اجنه

ارتباط داشتن با جن و اذیت و آزار توسط جن می تواند باعث بروز دیوانگی می شود. در قران هم داریم که مس جن باعث دیوانگی می شود. باعث ایجاد توهمات می شود.من هم در 5-6 دچار مشکلات بسیار زیادی در زندگی ام شده ام و از زندگی انداخته ام. من نمی دانم کسانیکه جن احضار می کنند دنبال چی هستند؟  البته یک کنجکاوی بجا دارند که حق دارند بدانند جن ها وجود دارند یا نه؟

باید بدانید که اجنه  از افکار شما و آدم های دیگر مطلع هستند، بعضی وقتها سوال را آنها به فکر شما تزریق می کنند. عموما جوابی که به سوالات می دهند در راستای همان چیزهایی که شما فکر می کنید و انتظار دارید چون از افکار شما کاملا مطلع هستند. دارای اطلاعات بالاتری هستند. اما کلا نه اینکه کرامت انسانی را بخواهم نفی کنم. اما جن بر انسان غالب است. از افکار ریز شما مطلع است، می تواند به شما تزریق فکر یا وسوسه کند و کنترل کند. اعمال ناخودآگاه شما و دیگران را می تواند کنترل کند. در حالیکه شما هیچ اطلاعاتی درباره عالم اجنه ندارید. هر چه هم می دانید چیزهایی است که بهتون گفته اند. از سرکار گذاشتن آدم ها بسیار لذت می برند. وقتی شما به چیزی غلط ظنین شوید حوادث رفتار افکار و جواب ها را درست در جهت صدق آن ظن و گمراه کردن شما می چینند. جنود اجنه هم داریم. نسبت به آدم ها بسیار با هم متحدترند. جنود شیطان که می گویند. وقتی کسی دارد از دستشان خارج می شود، بقیه به کمک وی می آیند و اینطوری قدرتمند میشوند. می توانند باعث بروز حوادث شوند.

بعد هم بنظر من دوران برده داری و تسخیر و .. اینها گذشته است. شما جن تسخیر کنی مطمئن باش خودت هم آسیب می بینی و بهت آسیب می زنند. شاید بتونی تسخیر کنی که بروند یک نفر دیگه را اذیت کنند که درست نیست و ...

تزریق فکر یا وسوسه دینی

ابتدا درباره تزریق فکر توسط اجنه توضیح می دهم و بعد هم می گویم چطور آن را تشخیص می دهم. یکی از ابهاماتی که شما به حق می تونید داشته باشید اینکه من چطور تزریق فکر را تشخیص می دهم. نکند همه اش فکر خودم است و دچار توهم هستم و خود را سرکار گذاشتم.

در دو جلسه پرسخ و پاسخ  با جن. یا کلا با گوش چپ صحبت می کرد یا با گوش راست، مطمئن هستم که هر دو گوش یکی است. کلا هنگام تزریق فکر، در استفاده از RAM و ROM مغز راحت ترند. مخصوصا در استفاده از RAM بسیار راحت هستند. برایشان بسیار راحت است مدام تجدید خاطره و مطلبی که در RAM موجود است. از ROM هم می توانند استفاده کنند. بعضی وقت ها کلمه اول را می گویند اجازه دهند بقیه اش را خودتان بروید. بعضی وقتها کلمه بی ربط می گویند که گیجتان کنند و ... موجودات باهوشی هستند سرعت تصمیم گیری و عمل بالایی دارند.

افکار و تصاویر زشت جنسی، مثلا افکار مخرب ناامید کننده زیاد تزریق می کنند. مثلا من یک کلمه زشت که می دیدم یا فکر می کردم 10-20 بار آن را تکرار می کرد تا مرا اذیت کند. (ببینید من روند عادی تکرار خاطره و تکرار یک کلمه را می شناسم این از روند عادی آن به شدت خارج می شد مدام پشت سر هم یک کلمه زشت را تکرار میکند) تکرار خاطره برایشان راحت است. از ROM هم می توانند استفاده کنند. شما چه فکرهایی می کنید چقدر مختلف است هر روز بسته به اتفاقات روزمره، این ها هم همینطور در لابلای افکار من دنبال بهانه ای می گشتند برای اذیت.  برای اینکه شما در جهتی که دوست دارند هدایت کنند، چیزهایی به یاد شما می آید تذکار می شود که دوست دارند. مغز چطور برای تصمیم گیری افکار را پشت سر هم می سازد، می رود بالا. بعضی وقت ها این ها خودشون همه این کار را انجام می دهند که بسیار آزاردهنده هم هست.
مثلا الان که بعضی ذکرها می گویم تا بروند. می روم آیت الکرسی بخوانم می گوید من رفتم. یا هی می گوید بروم؟ بروم؟

تشخیص تزریق فکر

ببینید برای من 70%-80% افکاری که از نواحی دو طرف مغزم می آیند تزریقی هستند. یعنی تزریق عمدتا برای من بنظرم از ناحیه عصب شنوایی صورت می گیرد. عمده راه تشخیص خود من این است. ببینم فکر از وسط سرم آمد یا از نواحی دو طرف مغز نزدیک به گوشم. اما قدرت تزریق از وسط  و ... هم دارند. قدرت دارند بگونه ای که شما نفهمید تزریق کنند. من بعضی وقتها به خودم می آیم می گویم این فکر ناخودآگاه چی بود که به ذهنم آمد.

اما برای اینکه به شما اثبات کنم که افکار خودم نیست. باید بگویم تزریق فکر با قدرت های متفاوتی صورت می گیرد. بعضی وقتها تشخیص فکری که تزریق کرده اند سخت است، مغز خودش شبیه یابی می کند و اتوماتیک حدس می زند. اما بعضی مواقع اینها (در تمامی این دو جلسه پرسخ و پاسخ همینطور بود) انگار یک نفر دارد در گوش شما داد می زند.  اینقدر قدرتمند است تزریق فکر. اینکه چرا قدرت ها متفاوت می باشد هم نمی دانم چرا؟ نفهمیده ام به چه ربط دارد؟
اصلا مشخص است که فکر خود آدم نیست. یک نفر دارد در یک گوش شما داد می زند و با شما صحبت می کند. بعضی مواقع به شما دشنام می دهند عوضی کثافت کونی و ...افسرده و ... اینها مال ذهن خود یک انسان نمی تواند باشد. برآمده از خود ذهن یک انسان نمی تواند باشد. 
مثلا در جلسه پرسخ و پاسخ، مرتب به من می گفت پرسش! بنظرتون خود مغز من می تواند این را تولید کند؟ یا یک موقع هنگام رانندگی می گفت بزن به این بزن به آن؟ مغز من قادر نیست خود اینها را تولید کند.


اراده یا قوه تصمیم گیری

در ان روز وحشتناکی که فکر می ساختند و می آمدند بالا. تنها سلاح من اراده و قوه تصمیم گیری من بود. بواقع کسی را در نظر بگیرید که افکارش در اختیار خودش نیست. این آدم هیچی نیست. تنها یک چیز دارد آن هم اراده یا قوه تصمیم گیری. بنظر من اراده یا قوه تصمیم گیری انسان ورای سیستم عصبی انسان است. اگر ورای سیستم عصبی انسان نبود، آن را هم می توانستند کنترل کنند. بنظر من نقطه تمایز و تفاوت انسان و حیوان همین اراده یا قوه تصمیم گیری است. و وقتی که روح عامل این تمایز است پس قوه تصمیم گیری انسان از روح بر می آید نه از سیستم عصبی.نوع مطلب :
برچسب ها : احضار جن، تسخیر جن، تزریق فکر، جن، اجنه، وسوسه، روح،
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 26 مرداد 1394
چهارشنبه 27 بهمن 1395 09:37 ب.ظ
خب بدبخت بیچاره. اصلاً مجبور بودی جن احضار کنی که این همه در دسر برات پیش بیاد. بعدشم مگه نمی دونی احضار روح و جن و این چیزا تو اسلام حرامه؟ اگر حرفایی که زدی راست باشه از نظر من دیگه پرسش و پاسخی باهاشون نداشته باش. و یک چیز دیگه. اینکه گفتی با ذکر و دین نمی شه دورشون کرد اشتباه بود. خیلی از اوقات که مثلاً فکرای ناجور به ذهن آدم خطور می کنه با همین ذکراست که آدم می تونه دورشون کنه. امتحان کن. ضرر نداره.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی